معرفی شرکت    

 
به ياری خداوند متعال شرکت مهندسی افق فن آوریهای هوشمند (Rational) با هدف ارائه خدمات کامپيوتری، پردازش اطلاعات، اتوماسیون اداری، اتوماسیون صنعتی، توسعه نرم افزارهای هوشمند و اطلاع رسانی و انتقال فنآوریهای نوین ارتباطات، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد ارتباطات و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها، به شماره ثبت 349877 و نام ثبتی شرکت مهندسی افق فن آوریهای هوشمند تـأسيس گرديد.
    
 
هدف ما ارائه خدمات نوین و مبتنی بر فن آوری روز و با بالاترین کیفیت در قالب خدمات، سخت افزارها و نرم افزارهای جدید، پیشرفته و منحصر به فرد به مشتریان خود می باشد. برای این منظور کارشناسان بخش تحقیقات و برنامه نویسی این شرکت با بررسی مداوم حوزه های مختلف اعم از ادارات، اصناف، کارخانجات و صنایع مختلف به کشف نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری جدید پرداخته و با ارائه راه حل های نوین، کارآمد و قابل اعتماد، که اکثرا مبتنی بر روشها و دست آوردهای هوش مصنوعی می باشند، به رفع این نیازها می پردازند.
   
 
ما عقيده داريم مشتری نبايد بهای ضعف های مديريتی و يا اشکالات اجرايی کار ما را بپردازد. پس ما پيش از راه اندازی هر سرويس جديد، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابليت اجرايی آن را بررسی می کنيم. همچنين ما بر اين عقيده هستيم که به دست آوردن سود کمتر از يک مشتری در صورتيکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضايت داشته باشد، آن مشتری را به يک قوه تبليغی خود ساخته مبدل می کند که این امر باعث افزايش سود ما، به عنوان ارائه دهنده خدمات، می شود. اين اصول ساده، در عمل قابل بکارگيری هستند و پايه تمامی فعاليت های ما را تشکيل می دهند
 

ما با حسن نيت کامل اصول ساده شگفت انگيز کارمان را منتشر می کنيم چون عقيده داريم که در يک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران ديگرمان وجود خواهد داشت، و اين فضا در نهايت هم به نفع ما، هم به نفع مردم به عنوان مشتريان آينده ما و هم همکاران ما خواهد بود .

 
 
 

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به افق فن آوریهای هوشمند می باشد.                                                                                                  Copyright © 2009 Rational Technologies Horizon Co. All rights reserved